אוריאל

לכבוד 

קרן זרקו עו"ד                                                                                  15 לאפריל 2015
משרד עורכי דין לענייני מיסוי
קריית אונו

קרן היקרה שלום רב לך ,
מצאתי לנכון לכתוב לך מכתב תודה על העבודה שעשיתם את ומשרדך בכל הקשור לייצוג שלי מול מס הכנסה.
בראש ובראשונה כמובן את , שמרגע שנפגשנו בפגישה הראשונה שלנו במשרדך נתת לי הרגשה מדהימה , נכנסתי למשרדך עם חשש כבד מתוך העובדה שיש לי כתב אישום פלילי לא קל נגדי , דבר לכשעצמו הלחיץ אותי מאוד .
כפי שאמרתי מיד שנכנסתי למשרדך , ההרגשה הכבדה התחילה להתפוגג , קיבלת אותי עם חיוך כובש , מהר מאוד הבנתי כי את מקצועית מאוד ואני נמצא בידיים טובות , לאחר שבדקתי את הרקע והניסיון הרב שצברת עוד לפני הפגישה, הפגישה איתך הבהירה לי חד משמעית שאת תייצגי אותי ובו במקום סיכמנו על ייצוג.

הבהרת לי כבר בפגישה הראשונה שאם אפעל נכון ועל פי הנחיותייך , אוכל לצאת מהעניין בכבוד , מיד נכנסת לפעולה ונתת לי נחיות מפורטות איך לפעול כדי למזער את הנזק/התוצאה/ גזר הדין למינימום האפשרי וזה משתמע מהניסיון הרב שצברת.
עם ים של סובלנות ועם נכונות שלך להיפגש ולדבר עם כל גורם כזה או אחר , פקידי שומה , תובעים , רואה חשבון רק כדי לקדם ולמזער ככל שניתן את כתב האישום הלא קל שהוגש כנגדי על ידי מס הכנסה עם למעלה מ 12 דוחות שלא הוגשו במועד ועם הרבה לחץ וסיוע שלך , הצלחתי באמצעות הרואה חשבון שלי בעבודה לא קלה להשלים דוחות שהיו חסרים לי ומתוך כלל הדוחות השלמתי את כולם מלבד אחד .
גוננת עליי בבית המשפט בצורה מקצועית ומכובדת והתוצאה מדברת בעד עצמה.
זו ההזדמנות לומר תודה גם לגלית עורכת הדין במשרדך שסייעה רבות בענייני.
את היית לי קרן אור בכל האפלה שהייתה לי ואכן אותה קרן הצדיקה את האמון שנתתי בה מלכתחילה.

אז קרן , שוב תודה לך
בידידות ובהוקרת תודה,

אוריאל