סרג'

לפני כשנה הוצא נגדי צו הבאה בפני שופט בגין אי דיווח /תשלום למע"מ, אשר הפנה אותי לקבלת ייצוג משפטי ע"י הסנגוריה.
עו"ד מטעמם שוחח איתי בטלפון פעם אחת שיחה שהתנהלה מספר דקות בלבד. חודשים חלפו מבלי שאוזמן אליו לשיחה ומבלי שאספר לו את גירסתי.
 
כשבוע לפני הדיון וללא כל פניה מצידו, הבנתי שעלי לטפל בנושא כי בעיני רוחי ראיתי את עצמי מאחורי סורג ובריח, הבנתי שאני עומד בפני שוקת שבורה. ואין מושיע.

נכנסתי לגוגל חיפשתי עו"ד שמטפל בתביעות כאלו ומצאתי אתר של עו"ד קרן זרקו זמיר. משהו בתמונה שלה הפיח בי תקווה וזאת לפני ששוחחתי איתה. תחושות הבטן שלא מטעות אותי מנעו ממני לחפש אתרים נוספים.
אזרתי עוז וחייגתי, הוזמנתי למשרדה כבר בהיכנסי חשתי נוחות היא הקשיבה לי ללא הפרעה, והבטיחה שתעשה את מירב המאמצים לעזור יש לציין שלא הבטיחה דבר מעבר לכך. בכל זאת לראשונה מזה מספר חודשים הייתי אופטימי. 

מכאן ואילך הבנתי שלא טעיתי שבחירתי הייתה נכונה. מדובר באישה מלאך שבמקרה היא גם עו"ד שטיפלה בתיק באופן יסודי והחלטי עמדה על רגליה האחוריות מול השופט ומול מע״מ.
הקדישה שעות במשרדי מע״מ, היו רגעים שהרמתי ידים ולחשתי לה לוותר, היא ביקשה ממני לשבת בשקט והתרוצצה בין המשרדים עד שהשיגה את מבוקשה. במהלך חודשים היא דאגה להשיג אישורים מגורמים שונים (שלא ששו לעזור) בנוגע אלי. פנתה שוב למע״מ ובסיום המרוץ מע״מ הגישו בקשה לשופט למחיקת כתב האישום וביטול הדיון.

אני מאושר ושמח שבזכות המלאך הזה שוכנעתי שיש לא רק חוק אלא גם צדק. עו"ד קרן זרקו זמיר הפיחה בי שוב את האמונה שמי שמחפש ומשקיע מאמצים גם ימצא אותו.
ז'אן דה לפונטן אמר..."הצדק תמיד עם החזק יותר".
וקרן זרקו זמיר הוכיחה שלהיות צודק זה לשעוט קדימה ולא להסס...ומי שהצדק איתו יכול ללכת בראש מורם.

קרן זרקו זמיר. בזכותך אני הולך בראש מורם. תודה על טיפול מסור. תודה על שהיית וליווית אותי ברגעים קשים.
ואם בתחושות בטן עסקינן אני מאמין שלא רחוק היום ונשמע שעו"ד קרן זרקו זמיר קיבלה מינוי של פרקליטת המדינה ואולי בבוא היום תשב על כיסא הכבוד בבית משפט העליון.

בתודה והערכה
סרג'