משרד עורכי דין זרקו זמיר מתחייב לפעול תמיד ביושרה, בהגינות, במסירות ובאדיבות, ולספק ללקוחותיו מעטפת ביטחון אישית ומקצועית.

כל פועלנו נועד לסייע ללקוחותינו להפחית סיכונים, למזער נזקים ולשמור על שמם הטוב – ואנו עומדים לרשות כל לקוח באופן אישי ותוך זמינות מלאה, בכל שלב, בחירום או בשגרה.

אנו מחויבים למיקוד מקצועי בתחום המסים, ופועלים לחזק מומחיות זו במטרה להמשיך ולפעול כמשרד בוטיק מוביל בישראל. יצירת תוכן מקצועי ואיכותי, והנגשתו בכלים חדשניים עבור לקוחותינו וקהל הקוראים, הם בבחינתנו חובה מקצועית הנכללת באחריותנו כמשרד מומחה.

הנחישות, המקצועיות והיושרה

הם נר לרגלינו, ואנו רואים בהם ערך עליון

הלויאליות שלנו ללקוח היא מוחלטת, השקיפות מלאה, והאמת תוצג תמיד במלואה. אנו מחויבים להפוך כל אבן ולהיאבק עבור כל לקוח בנחישות, בתושייה וללא פשרות, תוך תכנון מוקפד של נתיבי פעולה במבט צופה עתיד.

חזון המשרד מהווה עבורנו את התשתית להעניק ללקוחותינו את הביטחון המלא שיש להם על מי לסמוך, וכי הם נמצאים בידיים טובות ומקצועיות של צוות מסור אשר יעשה עבורם כל שיידרש, ויעמוד לצדם בכל שלב.

המשרד זמין עבורכם בכל עת למתן ייעוץ ומענה בתחום המסים, בכל שאלה ובקשה, ובמקרים דחופים. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

תחומי התמחות

עבירות מס הכנסה

עבירות מס הכנסה

יעוץ משפטי וייצוג נאשמים בעבירות מס הכנסה, סיוע מיידי לחשודים ולנאשמים לצורך מניעת פתיחת הליכי חקירה והליכים פליליים, יעוץ וייצוג בהליכי כופר, גילוי מרצון וקנסות מינהליים.

למד עוד

עבירות מע

עבירות מע"מ

מתן מענה מלא לנאשמים בעבירות מע"מ, הכולל סיוע מיידי במטרה למנוע פתיחת הליכי חקירה והליכים פליליים, וכן ייעוץ וייצוג משפטי לנאשמים בהליכים פליליים בתחום המע"מ.

למד עוד

עבירות כלכליות

עבירות כלכליות

ייצוג בעבירות פליליות כלכליות הכולל יעוץ שוטף בכל שלבי ההליך הפלילי, משלבי החקירה הראשוניים ברשויות החקירה או במעצר ועד לייצוג בבתי המשפט וניהול מלא של התיק.

למד עוד

חשבוניות פיקטיביות

חשבוניות פיקטיביות

סיוע משפטי מקיף לחשודים ולנאשמים במעורבות בהגשת חשבוניות פיקטיביות, הן בהליכים פליליים והן בהליכים אזרחיים מול רשות המסים, כולל בקשה לתשלום כופר וערעורים על שומות.

למד עוד

תשלום כופר

תשלום כופר

ליווי וייעוץ בהליכי כופר מס והגשת בקשות לוועדת הכופר, במטרה להוות חלופה להליך פלילי. תשלום כופר מפסיק הליכים משפטיים, משחרר ממעצר ומונע כתבי אישום ומאסר.

למד עוד

ייצוג במעצרים וחקירות

ייצוג במעצרים וחקירות

ייצוג משפטי וסיוע לחשודים בעבירות מסים ועבירות כלכליות, בכל הליכי החקירה של רשות המסים, בשלבי חיפוש ומעצר, וכן בליווי הליכי כופר וקנסות מינהליים.

למד עוד

עבירות הלבנת הון

עבירות הלבנת הון

ייצוג בעבירות פליליות כלכליות הכולל יעוץ שוטף בכל שלבי ההליך הפלילי, משלבי החקירה הראשוניים ברשויות החקירה או במעצר ועד לייצוג בבתי המשפט וניהול מלא של התיק.

למד עוד

ערעורים בתיקי מיסים

ערעורים בתיקי מסים

ייעוץ משפטי וייצוג נישומים במסגרת הליכי ההשגה אל מול פקידי השומה ותחנות מע"מ, והגשת ערעורי מס אזרחיים לבית המשפט המחוזי על פי הצורך.

למד עוד

פסילת ספרים ושומות

פסילת ספרים ושומות

יעוץ משפטי וייצוג נאשמים בעבירות מס הכנסה, סיוע מיידי לחשודים ולנאשמים לצורך מניעת פתיחת הליכי חקירה והליכים פליליים, יעוץ וייצוג בהליכי כופר, גילוי מרצון וקנסות מינהליים.

למד עוד

לקוחות ממליצים

ברצוני להביע את הערכתי הרבה על אופן הטיפול המקצועי והיצירתי לו זכיתי בחסותך האדיבה. תודה כנה מעומק ליבי על הליווי האישי, על המסירות העצומה, על האכפתיות, על הסבלנות לאורך תקופה ארוכה ומטלטלת ומעל הכל על היותך אדם נפלא. פעלת כעצת קוהלת "שַׁלַּח לַחְמְךָ עַל פְּנֵי הַמָּיִם, כִּי בְרֹב הַיָּמִים תִּמְצָאֶנּוּ" - יישר כח!
בר ירון
עו"ד זרקו זמיר, (אולי) בתקדים משפטי, הגישה ערעור לביהמ"ש המחוזי, על משפט שנגמר והסתיים לפני יותר מחמש שנים, והערעור נתקבל. עו"ד זרקו זמיר הינה בעלת מקצוע, מדריכה, מלווה, ותמיד משקיעה בלהסביר בשפה להדיוטות, והכל באופן מרגיע ומשרה בטחון, בתוך סיטואציה בה חרב המאסר מרחפת מעל צווארי. משרד עו"ד זרקו זמיר ממשיך לייצג אותי בתיק מס הכנסה המתנהל בימים אלו, ועל כל זה אני מאד מודה לה.
גולדשטיין גיל
ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי והלויאלי והשירות המסור, וחסר הפשרות שהענקת לי ועזרת לי להתמודד בגובה העיניים מול הרשויות, ולהצליח להוכיח שגם לאזרח הקטן יש סיכוי מול "האח הגדול".
טבצ'ניק אילן
אני מבקש להביע את תודתי והערכתי הכנה בגין הטיפול בתביעה אל מול רשות המיסים. היושר המקצועי, האמינות, המקצועיות והשירות ראויים לשבח. אמליץ על שירותייך לכל מכריי.
ג'רבי משה
בהיותי במצב נואש מרשויות המס אשר החלו להתל בי בהאשמות חסרות בסיס, עורכת הדין קרן זרקו זמיר הייתה בשבילי קרן האור היחידה להוציאני ממצבי הנפשי והמשפטי באותה תקופה. קשה לתאר במילים את אשר עמלה והפגינה ידע רב, והפכה ההחלטות, צמצמה נזקי עורכי דין שייצגו אותי בעבר, נלחמה כלביאה השומרת על גוריה בבית המשפט השלום ולא ויתרה ונלחמה עד אשר הגענו למחוזי שם התמלאתי גאווה על כך שעורכת הדין קרן זרקו זמיר מייצגת אותי בתיק ועורכי הדין שנכחו שם נדהמו מכישוריה המשפטיים , וכן הרכב של שלושה שופטים אשר דנו בערעור ונדהמו מכישוריה של עורכת דין אשר לא הייתה מביישת פרקליטת מדינה מהבכירות ביותר בארץ!
אבי עזרא
מרגע שנפגשנו נתת לי הרגשה מדהימה והחשש הכבד והלחץ החלו להתפוגג.  קיבלת אותי עם חיוך כובש , מהר מאוד הבנתי כי את מקצועית מאוד ואני נמצא בידיים טובות. מיד נכנסת לפעולה ונתת לי נחיות מפורטות איך לפעול כדי למזער את הנזק/התוצאה/ גזר הדין למינימום האפשרי וזה משתמע מהניסיון הרב שצברת. עם ים של סובלנות ועם נכונות שלך להיפגש ולדבר עם כל גורם כזה או אחר , פקידי שומה , תובעים , רואה חשבון רק כדי לקדם ולמזער ככל שניתן את כתב האישום הלא קל שהוגש כנגדי על ידי מס הכנסה. גוננת עליי בבית המשפט בצורה מקצועית ומכובדת והתוצאה מדברת בעד עצמה. את היית לי קרן אור בכל האפלה שהייתה לי ואכן אותה קרן הצדיקה את האמון שנתתי בה מלכתחילה.
אוריאל
קרן מעולם לא שפטה אותי ולא ביקרה אותי על מצבי שהיה לא קל, והיא נלחמה בעבורי כאילו היא נלחמת בעבורה באופן אישי. מעולם לא עמדתי אל מול עורך דין שמתייחס אל הלקוחות שלו כמו בני משפחה. הרגשתי שאני נמצא בידיים הכי בטוחות בעולם ושהיא תעשה מעל ומעבר לכול הנדרש על מנת להביא אותי למצב בו ישרתי את ההדורים עם השלטונות (שלטונות המס) ועכשיו אני יכול ללכת לישון בשקט מכיוון שהעניין סודר לשביעות רצונם של כל הצדדים. אם מישהו מעוניין בעורכת דין ישרה, הגונה, אנושית, מקצועית ויודעת את עבודתה, הרי מצא הוא את מבוקשו. אין מילים שיכולות לתאר את עבודתה של קרן. היכרותי עימך לא רק הובילה לשינוי בהתנהלותי אל מול שלטונות המס, אלא שינוי ביכולת שלי להתמודד עם מצבים שאינם קלים במציאות החיים מכיוון שאני יודע שאפשר וגם ראוי לנצח.
הר-אל שפירא