תחומי עיסוק

משרד עורכי דין זרקו זמיר הוא משרד בוטיק בעל מומחיות נרחבת ומעמיקה בהיבטיו הפליליים והאזרחיים של תחום המסים והמקרקעין, עם התמחות ייחודית בטיפול בעבירות כלכליות, הלבנת הון, ובליווי עסקאות נדל"ן. 

תחומי עיסוק משרד
שותפי המשרד הם מהמובילים בתחומם, ולוקחים חלק ישיר בכל תיק הנמצא באחריות המשרד, תוך מתן יחס אישי, סבלני והוגן תוך זמינות מלאה – עד לאחרון הלקוחות.

פעילות המשרד מתמקדת בשלוש יחידות פעולה מרכזיות:

  1. מחלקת מיסוי פלילי

    מחלקה זו מספקת מענה מקצועי בכל ההיבטים הפליליים של עולם המיסוי, בכללם עבירות מס הכנסה, עבירות מע"מ ועבירות מכס, עבירות הקשורות להוצאה או לניכוי של חשבוניות פיקטיביות ועוד. היחידה פועלת ליעוץ, ליווי וייצוג אל מול ערכאות משפטיות ורשויות שונות, ומתמודדת מעל לעשור בסוגיות מורכבות בעולם המיסוי הפלילי תוך התמחות ייחודית בליווי הליכי גילוי מרצון, כופר, קנס מנהלי, חקירות מס וערעורים בתיקי מסים של בעלי עסקים, שכירים וידוענים. למחלקה התמחות ייחודית בייעוץ וייצוג של מייצגים (בדגש על רואי חשבון ויועצי מס), בין אם בנוגע ללקוחותיהם ובין אם לעצמם (כגון זימון למתן עדות או חקירה), ובכלל זה ייצוגם בהליכים פליליים ובערכאות ערעור. 

  2. מחלקת מיסוי אזרחי ונדל"ן

    המחלקה למיסוי אזרחי ונדל"ן מספקת מענה נרחב בהיבטים אזרחיים של תחום המסים, בדגש על מקרקעין, חברות ותאגידים, הן באופן ישיר או כחלק מהליך נרחב של היחידות האחרות במשרד. המחלקה מספקת ליווי ותכנון מס בעסקאות נדל"ן מורכבות ופשוטות, ליחידים, לעסקים, לקבלנים ולחקלאים, בכל שלבי העסקה, וכן מלווה חברות ותאגידים בעריכת הסכמים, כתיבת חוות דעת ותכנון מיסויי מיטבי, ובכלל זה היבטי מיסוי בינלאומי. מחלקת מיסוי אזרחי ונדל"ן מספקת יעוץ, ליווי והכוונה אל מול רשות המסים וערכאות משפטיות מגוונות, בסוגיות אזרחיות ומינהליות הקשורות למס הכנסה, מע"מ, מכס, נאמנויות, צוואות וירושות, ועוד, וכן מייעצת ומלווה בהליכים משפטיים ומינהליים הקשורים להחלטות מס מקדמיות (pre ruling), תכנון מס, ביקורת מס וטיפול בבקשות גילוי מרצון, פסילת ספרים ושומות ועוד. מחלקה זו מנוהלת על ידי עו"ד ורו"ח שירה רוזנברג הררי, שותפה במשרד.

  3. המחלקה לעבירות כלכליות

    המחלקה הכלכלית במשרד מספקת מענה מקצועי מקיף בתיקים כלכליים בתחומי המס ובתחומים המשיקים לתחום זה. תיקים המטופלים ביחידה הינם לרוב בעלי היקף כספי נרחב, לעתים קשורים לבכירים או לידוענים, וכוללים גם פעילות מחוץ לישראל. פעילות היחידה הכלכלית עשויה לכלול סוגיות משפטיות כגון עבירות הלבנת הון, עבירות צווארון לבן, שוחד, מרמה והפרת אמונים, הונאה, עבירות ניירות ערך, הוצאה או ניכוי של חשבוניות פיקטיביות, העלמות מס ועוד. בעבירות הכלכליות קיימת חשיבות לידע ולניסיון המשפטי והמקצועי של המשרד, כגון התמודדות מול אמצעי התקשורת, ליווי חקירות מס כלכליות וועדות לתשלום כופר, וכן יכולת להתמודד עם סוגיות מורכבות הקשורות להקמת חברות או לניהול חשבונות מחוץ לישראל. מחלקות המיסוי הפלילי והעבירות הכלכליות מנוהלות על ידי עו"ד קרן זרקו זמיר, מייסדת ומנהלת המשרד.

בכל אחד מתחומי הפעילות שלנו, המשרד משלב חדשנות ויצירתיות משפטיים עם יסודיות וקפדנות, במטרה לזרז הליכים, להפחית סיכונים, למזער נזקים ולהפחית תשלומים. זאת, תוך יצירת רשת ביטחון והכוונה ללקוחותינו בכל שלבי התהליך, בין אם במסגרת תכנוני מס, עריכת הסכמים וסגירת עסקאות, ובין אם במצבים של חשדות, חקירות והליכים פליליים. 

הנגשת מידע מעולם המסים

משרד עו"ד זרקו זמיר רואה בהנגשת מידע וידע ערך עליון, המהווה חלק ממעטפת השירות שלנו ללקוחותינו, והמאפשר לסייע לקהל הרחב אל מול סוגיות יומיומיות.
בשנים האחרונות היה המשרד שותף למספר קמפיינים מרכזיים בעיתונות הכלכלית המרכזית, במסגרתם הוא פרסם כ-20 סרטונים מקצועיים אשר שימשו להכוונה ולהדרכה בסוגיות מס מגוונות, ופורסמו באתרי "גלובס", "כלכליסט" ועוד.


פורטל המידע של המשרד חושף את הקוראים למידע מקצועי, שימושי ועדכני ומהווה מקור מידע מוביל בתחום המסים בישראל. ניתן למצוא באתר מאמרים עדכניים, סיפורי הצלחה, פרסומים באמצעי התקשורת ועוד.  בנוסף, המשרד מספק לקוראי הפורטל כלים להתמודדות עם חקירה והליך פלילי וכן מאפשר להוריד ללא תשלום את המדריך להתמודדות עם רשויות המס בשעת חירום. מדי חודש, המשרד מפיץ ניוזלטר אקטואלי, "הכל על המס", הדן, מנתח ומחדש בסוגיות מגוונות בתחום.
המשרד פועל כל העת ליצירת תכנים איכותיים ומקצועיים חדשים, ברוח השעה והאקטואליה לטובת קהל לקוחותיו וקוראיו.

המשרד זמין עבורכם בכל עת למתן יעוץ ומענה בתחום המסים, בכל שאלה ובקשה, ובמקרים דחופים. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר.

צרו קשר