תחומי העיסוק של המשרד

משרד עורכי דין זרקו זמיר הוא משרד בוטיק בעל מומחיות נרחבת ומעמיקה בהיבטיו הפליליים והאזרחיים של תחום המסים, עם התמחות ייחודית ונוספת בטיפול בעבירות כלכליות וצווארון לבן.

תחומי עיסוק משרד
שותפי המשרד הם מהמובילים בתחומם, ולוקחים חלק ישיר בכל תיק הנמצא באחריות המשרד, תוך מתן יחס אישי, סבלני והוגן תוך זמינות מלאה – עד לאחרון הלקוחות.

פעילות המשרד מתמקדת בשלוש יחידות פעולה מרכזיות:

 1. היחידה למיסוי פלילי

  יחידה זו מספקת מענה מקצועי בכל ההיבטים הפליליים של עולם המיסוי, בכללם עבירות מס הכנסה, עבירות מע"מ ועבירות מכס, עבירות הקשורות להוצאה או לניכוי של חשבוניות פיקטיביות ועוד. היחידה פועלת ליעוץ, ליווי וייצוג אל מול ערכאות משפטיות ורשויות שונות, ומתמודדת מעל לעשור בסוגיות מורכבות בעולם המיסוי הפלילי תוך התמחות ייחודית בליווי הליכי גילוי מרצון, כופר, קנס מנהלי, חקירות מס וערעורים בתיקי מסים של בעלי עסקים, שכירים וידוענים.

 2. היחידה למיסוי אזרחי

  היחידה למיסוי אזרחי מספקת מענה נרחב בהיבטים אזרחיים של תחום המסים, באופן ישיר או כחלק מהליך נרחב של היחידות האחרות במשרד. היחידה מספקת יעוץ, ליווי והכוונה אל מול רשות המסים וערכאות משפטיות בסוגיות של מס הכנסה, מע"מ, מכס ועוד, וכן מייעצת ומלווה בהליכים משפטיים ומינהליים של תכנון מס, ביקורת מס וטיפול בבקשות
  גילוי מרצון, פסילת ספרים ושומות ועוד.

 3. היחידה לעבירות כלכליות

  היחידה הכלכלית במשרד מספקת מענה מקצועי מקיף בתיקים כלכליים בתחומי המס ובתחומים המשיקים לתחום זה. תיקים המטופלים ביחידה הינם לרוב בעלי היקף כספי נרחב, לעתים קשורים לבכירים או לידוענים, וכוללים גם פעילות מחוץ לישראל. פעילות היחידה הכלכלית עשויה לכלול סוגיות משפטיות כגון עבירות הלבנת הון, עבירות צווארון לבן, שוחד, מרמה והפרת אמונים, הונאה, עבירות ניירות ערך, הוצאה או ניכוי של חשבוניות פיקטיביות, העלמות מס ועוד. בעבירות הכלכליות קיימת חשיבות לידע ולניסיון המשפטי והמקצועי של המשרד, כגון התמודדות מול אמצעי התקשורת, ליווי חקירות מס כלכליות וועדות לתשלום כופר, וכן יכולת להתמודד עם סוגיות מורכבות הקשורות להקמת חברות או לניהול חשבונות מחוץ לישראל.

בכל אחד מתחומי הפעילות שלנו, המשרד משלב חדשנות ויצירתיות משפטיים עם יסודיות וקפדנות, במטרה לזרז הליכים, להפחית סיכונים ולמזער נזקים. זאת, תוך יצירת רשת ביטחון והכוונה ללקוחותינו בכל שלבי התהליך, כבר מרגע החשד, דרך שלבי החקירה והמעצר, וכלה בסיום ההליכים.

הנגשת מידע מעולם המסים

משרד עו"ד זרקו זמיר רואה בהנגשת מידע וידע ערך עליון, המהווה חלק ממעטפת השירות שלנו ללקוחותינו, והמאפשר לסייע לקהל הרחב אל מול סוגיות יומיומיות.
בשנים האחרונות היה המשרד שותף למספר קמפיינים מרכזיים בעיתונות הכלכלית המרכזית, במסגרתם הוא פרסם כ-20 סרטונים מקצועיים אשר שימשו להכוונה ולהדרכה בסוגיות מס מגוונות, ופורסמו באתרי "גלובס", "כלכליסט" ועוד.

פורטל המידע של המשרד חושף את הקוראים למידע מקצועי, שימושי ועדכני ומהווה מקור מידע מוביל בתחום המסים בישראל. ניתן למצוא באתר מאמרים עדכניים, סיפורי הצלחה, פרסומים באמצעי התקשורת ועוד.
בנוסף, המשרד מספק לקוראי הפורטל כלים להתמודדות עם חקירה והליך פלילי וכן מאפשר להוריד ללא תשלום את המדריך להתמודדות עם רשויות המס בשעת חירום. מדי חודש, המשרד מפיץ ניוזלטר אקטואלי, "הכל על המס", הדן, מנתח ומחדש בסוגיות מגוונות בתחום.
המשרד פועל כל העת ליצירת תכנים איכותיים ומקצועיים חדשים, ברוח השעה והאקטואליה לטובת קהל לקוחותיו וקוראיו.

המשרד זמין עבורכם בכל עת למתן יעוץ ומענה בתחום המסים, בכל שאלה ובקשה, ובמקרים דחופים. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר.