כרבע מהאוכלוסייה בישראל נתקלת בקשיי נגישות לאינטרנט: לקויי ראייה, לקויי שמיעה, אנשים עם מוגבלות מוטורית, בני הגיל השלישי ועוד.

משרד עורכי דין זרקו זמיר שם את האדם אותו הוא מלווה במרכז, בין אם לקוח, שותף, קולגה או כל אדם המביע עניין בידע שאנו מפיצים או בשירותי ההכוונה, הליווי והייצוג שאנו מספקים.

בהתאם לכך, אנו רואים חשיבות עליונה בכך שכל השירותים שלנו נגישים עבור אנשים עם מוגבלויות.

אתר האינטרנט שלנו כולל רכיבי נגישות ברמה גבוהה המותאמים לקהלים מגוונים וייחודיים, וגם משרדנו הפיזי וכן הבניין בו הוא נמצא, עומד בסטנדרטים גבוהים של נגישות.

אתר האינטרנט שלנו עומד בכללי הנגישות בהתאם לכללי הנגישות בישראל ובכפוף לתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), תשע”ג-2013 (סימן ג’: שירותי האינטרנט) בתקן מחמיר.

כמו כן, הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים המובילים בעולם: כרום, מייקרוסופט אדג', פיירפוקס, אקספלורר 9 ומעלה.

ניתן להפעיל את תפריט הנגישות בקלות באמצעות לחיצה על סמל הנגישות ואז עומדות אפשרויות מגוונות לבעל המוגבלות בהן: התאמת האתר למשתמשי קורא מסך, אפשרות לניווט באמצעות מקלדת, הגדלת פונטים, עצירת הבהובים, ניגודיות, הדגשת קישורים, שינוי פונט, ועוד.

נמשיך ונבצע שיפורים גם בעתיד לייעול הנגישות ונוחות השימוש באתר.

במידה ונתקלתם בבעיית נגישות אצלנו, בכל פלטפורמה הקשורה אלינו, אנא עדכנו אותנו ונפעל לתקן זאת באופן מידי.

מנהלת תחום הנגישות במשרדנו היא ד"ר אופירה פרישמן:

דואר אלקטרוני: [email protected]

טלפון נייד: 054-6699353

בכל פניה אלינו והצגת בעיה בתחום הנגישות, אנא פרטו ככל הניתן את הסוגיות הבאות על מנת שניתן יהיה לפתור את הבעיה במהירות וביעילות:

  • תיאור הבעיה
  • מהי הפעולה שניסיתם לבצע?
  • באיזה דף גלשתם?
  • סוג וגרסה של הדפדפן
  • מערכת הפעלה
  • סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם)

השקענו משאבים ומאמצים רבים לוודא כי אתרנו נגיש לכל וקל לשימוש לכל אדם בעל מוגבלות, לאור תפיסת עולמנו ואמונתנו הברורה והחזקה כי לכל אדם הזגות לחיות בשוויון, בעצמאות, בנוחות ובכבוד.

אנו נמצאים כאן לרשותכם,

צוות המשרד

עדכון הצהרה אחרון: 14 בפברואר 2023