fbpx
קטגוריות: מיסוי אזרחי, מקרקעין וחברות

מטרתה של חוות דעת משפטית היא להקנות בטחון עסקי ומשפטי לאנשי עסקים, חברות, תאגידים, קבלנים או כל אחר המבקש אותה.

הגנה משפטית

ככל שמקבלי חוות הדעת פועלים לפיה, וככל שזו מבוססת על עובדות אמיתיות ורלוונטיות, הנישומים גם יודעים כי הם אינם פועלים בניגוד לחוק, וגם עומדת להם הגנה מפני טענות פליליות העשויות לעלות כנגדם מצד רשויות המס בעתיד, בכל הנוגע לנושא עליו נכתבה חוות הדעת כמובן.

קיימת אפוא חשיבות רבה לקבלת חוות דעת מקצועית כתובה, בעיקר כאשר מדובר במהלכים כלכליים ופעולות עסקיות, שיש בהם מורכבות חשבונאית ומשפטית.

חוות דעת בתחום המס

בקשות של לקוחות לחוות דעת משפטיות, נפוצות במיוחד בתחומי המס, בעיקר בכל הקשור לתכנוני מס של עסקאות נדל"ן, של חברות, תאגידים או יחידים.

במשרדנו, עורך דין מומחה לדיני מסים, שהינו גם רואה חשבון, מגבה את תכנון המס של הלקוח באמצעות חוות דעת ברורה, המתבססת על עובדות המקרה, והממליצה על מתווה העסקה או הפעולה, והכל תוך הסתמכות מפורטת על סעיפי החוק הרלוונטיים.

מטרתה של חוות הדעת להביא להפחתה מיטבית בחבות המס, אגב עמידה בכלל סעיפי החקיקה, ברציונאל החוק, ובהיכרות מעמיקה עם הפסיקה, עם החלטות מס מקדמיות (pre ruling), ועם נגזרותיהן. מבחינת הלקוח – מדובר בהגנה משפטית לכל דבר, בתחום הנדון.

החמרת האכיפה

כחלק ממלחמתה בהעלמות מס ובהון שחור, ניכרת בשנים האחרונות מגמת החמרה מצד רשות המסים, בכל הקשור לאכיפה וענישה בנוגע לתכנוני מס לא חוקיים. תכנון מס, המכונה בפי רבים 'תחמון מס', הינו דרך נפוצה במיוחד להעלמת מסים בצורה מתוחכמת תוך ניסיונות לטשטוש עקבות.

לפיכך, מומלץ לכל אותם נישומים הנמצאים בשלבי העסקה המקדמיים לפנות לעורך דין מומחה בתחום המיסים לשם בחינת היבטי המס של העסקה העתידית או המיזם בשלבי ההקמה. באופן זה ניתן יהיה לתכנן את העסקה בחוכמה, עם תוצאות מיטביות, ובמסגרת החוק, תוך ודאות באשר לחבות המס, וגיבוי באמצעות חוות דעת משפטית המהווה הגנה מפני טענות פליליות מצד הרשויות.

משרדנו בעל מומחיות בתחום המסים, עם ניסיון במתן עשרות רבות של חוות דעת למגוון רחב של תחומים ועסקים. חוות הדעת שאנו מעניקים מבטיחות התנהלות שקופה של העסק מול רשויות המס, תוך מיצוי מלא של זכויות הנישום וניהול מס אופטימלי.

לקוחות ממליצים
ברצוני להביע את הערכתי הרבה על אופן הטיפול המקצועי והיצירתי לו זכיתי בחסותך האדיבה. תודה כנה מעומק ליבי על הליווי האישי, על המסירות העצומה, על האכפתיות, על הסבלנות לאורך תקופה ארוכה ומטלטלת ומעל הכל על היותך אדם נפלא. פעלת כעצת קוהלת "שַׁלַּח לַחְמְךָ עַל פְּנֵי הַמָּיִם, כִּי בְרֹב הַיָּמִים תִּמְצָאֶנּוּ" - יישר כח!
בר ירון
עו"ד זרקו זמיר, (אולי) בתקדים משפטי, הגישה ערעור לביהמ"ש המחוזי, על משפט שנגמר והסתיים לפני יותר מחמש שנים, והערעור נתקבל. עו"ד זרקו זמיר הינה בעלת מקצוע, מדריכה, מלווה, ותמיד משקיעה בלהסביר בשפה להדיוטות, והכל באופן מרגיע ומשרה בטחון, בתוך סיטואציה בה חרב המאסר מרחפת מעל צווארי. משרד עו"ד זרקו זמיר ממשיך לייצג אותי בתיק מס הכנסה המתנהל בימים אלו, ועל כל זה אני מאד מודה לה.
גולדשטיין גיל
ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי והלויאלי והשירות המסור, וחסר הפשרות שהענקת לי ועזרת לי להתמודד בגובה העיניים מול הרשויות, ולהצליח להוכיח שגם לאזרח הקטן יש סיכוי מול "האח הגדול".
טבצ'ניק אילן
אני מבקש להביע את תודתי והערכתי הכנה בגין הטיפול בתביעה אל מול רשות המיסים. היושר המקצועי, האמינות, המקצועיות והשירות ראויים לשבח. אמליץ על שירותייך לכל מכריי.
ג'רבי משה
בהיותי במצב נואש מרשויות המס אשר החלו להתל בי בהאשמות חסרות בסיס, עורכת הדין קרן זרקו זמיר הייתה בשבילי קרן האור היחידה להוציאני ממצבי הנפשי והמשפטי באותה תקופה. קשה לתאר במילים את אשר עמלה והפגינה ידע רב, והפכה ההחלטות, צמצמה נזקי עורכי דין שייצגו אותי בעבר, נלחמה כלביאה השומרת על גוריה בבית המשפט השלום ולא ויתרה ונלחמה עד אשר הגענו למחוזי שם התמלאתי גאווה על כך שעורכת הדין קרן זרקו זמיר מייצגת אותי בתיק ועורכי הדין שנכחו שם נדהמו מכישוריה המשפטיים , וכן הרכב של שלושה שופטים אשר דנו בערעור ונדהמו מכישוריה של עורכת דין אשר לא הייתה מביישת פרקליטת מדינה מהבכירות ביותר בארץ!
אבי עזרא
מרגע שנפגשנו נתת לי הרגשה מדהימה והחשש הכבד והלחץ החלו להתפוגג.  קיבלת אותי עם חיוך כובש , מהר מאוד הבנתי כי את מקצועית מאוד ואני נמצא בידיים טובות. מיד נכנסת לפעולה ונתת לי נחיות מפורטות איך לפעול כדי למזער את הנזק/התוצאה/ גזר הדין למינימום האפשרי וזה משתמע מהניסיון הרב שצברת. עם ים של סובלנות ועם נכונות שלך להיפגש ולדבר עם כל גורם כזה או אחר , פקידי שומה , תובעים , רואה חשבון רק כדי לקדם ולמזער ככל שניתן את כתב האישום הלא קל שהוגש כנגדי על ידי מס הכנסה. גוננת עליי בבית המשפט בצורה מקצועית ומכובדת והתוצאה מדברת בעד עצמה. את היית לי קרן אור בכל האפלה שהייתה לי ואכן אותה קרן הצדיקה את האמון שנתתי בה מלכתחילה.
אוריאל
קרן מעולם לא שפטה אותי ולא ביקרה אותי על מצבי שהיה לא קל, והיא נלחמה בעבורי כאילו היא נלחמת בעבורה באופן אישי. מעולם לא עמדתי אל מול עורך דין שמתייחס אל הלקוחות שלו כמו בני משפחה. הרגשתי שאני נמצא בידיים הכי בטוחות בעולם ושהיא תעשה מעל ומעבר לכול הנדרש על מנת להביא אותי למצב בו ישרתי את ההדורים עם השלטונות (שלטונות המס) ועכשיו אני יכול ללכת לישון בשקט מכיוון שהעניין סודר לשביעות רצונם של כל הצדדים. אם מישהו מעוניין בעורכת דין ישרה, הגונה, אנושית, מקצועית ויודעת את עבודתה, הרי מצא הוא את מבוקשו. אין מילים שיכולות לתאר את עבודתה של קרן. היכרותי עימך לא רק הובילה לשינוי בהתנהלותי אל מול שלטונות המס, אלא שינוי ביכולת שלי להתמודד עם מצבים שאינם קלים במציאות החיים מכיוון שאני יודע שאפשר וגם ראוי לנצח.
הר-אל שפירא

לכל ההמלצות

© 2020 כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין זרקו זמיר

התקשרו אלינוטלפון שלחו לנו הודעה בוואטסאפוואטסאפ שלחו לנו הודעה במיילצור קשר