fbpx
קטגוריות: התמודדות עם חקירה והליך פלילי

חקירות והליכים פליליים אינם לעבריינים בלבד. גם עבירות מס טכניות הנעשות ללא כוונה פלילית להעלים הכנסות – עשויות להוביל לענישה חמורה ולעתים אף למאסר. גם במקרים בהם לא נעברה כל עבירה, טקטיקות חקירה שונות עשויות לגרום לכם להצטייר כחשודים או להפוך חשוד לעבריין בעל כורחו.

עו"ד קרן זרקו זמיר מסבירה ל"כלכליסט" אודות עבירות מס טכניות והימנעות מהן

גם אם לא העלית בדעתך מעולם לעבור עבירה, ובוודאי אם כבר ביצעת עבירות, חשוב להיות ערוכים להתמודדות עם ביקורת, חיפוש, חקירה, פסילת ספרים, שומות ועוד.

מידע מקיף ומעודכן למצבי חקירה והליך פלילי

מאמרים

כמשרד מומחה וניסיון מצטבר של 12 שנים בתחום המסים, אנו רואים עצמנו כמחויבים לספק מידע עדכני ועכשווי אודות המתרחש בעולם זה, על היבטיו הפליליים והאזרחיים, עם התייחסות מיוחדת גם לעבירות כלכליות המשיקות לתחום.

עד כה פרסמנו עשרות מאמרים בקטגוריות מגוונות של עולם המסים, ואנו פועלים כל העת להביא אליכם תכנים חדשים ומעודכנים אשר עשויים לסייע לכם להיערך ולהתמודד באופן חכם יותר באם תידרשו לכך בעתיד.

חלק ממאמרים אלו כוללים מידע על זכויותיכם, כללי "עשה ואל תעשה", טיפים להתנהלות מול חוקרים או מבקרים, פירוט חובות המחפש או החוקר על פי חוק ועוד.

קראו עוד על הכלים העומדים בפניכם:

  • ההבדלים בין סוגי עבירות המס ועל דרכי ההתמודדות עמן – לחצו כאן
  • כיצד להימנע מעבירות מס טכניות? לחצו כאן
  • מתי חלה התיישנות על עבירות מס? לחצו כאן

מדריכים

מעוניינים במידע נוסף אודות התנהלות נכונה במקרי חיפוש, חקירה ופסילת ספרים? הורידו את המדריך שלנו לכל שלבי ההליך הפלילי. למדריכים נוספים להורדה לחצו כאן.

משרד עו"ד זרקו זמיר מומחה בפתרון סוגיות מורכבות מעולם המסים, ובעל ניסיון עשיר ביעוץ וייצוג בתיקי מס על היבטיהם הפליליים והאזרחיים. אנו מיומנים בתחום העבירות הכלכליות (צווארון לבן, הלבנת הון ועוד) ובליווי הליכי גילוי מרצון, קנס מנהלי וכופר. המשרד משלב ניסיון וידע מקצועיים בטיפול בסוגיות מורכבות, תוך מזעור סיכונים וזירוז תהליכים, יחד עם שירות אישי ומסור הקשוב ללקוח, והמספק מעטפת ביטחון והכוונה החל משלבי חשד, מעצר וחקירה – ועד לסיום כלל ההליכים. ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת.

לקוחות ממליצים
ברצוני להביע את הערכתי הרבה על אופן הטיפול המקצועי והיצירתי לו זכיתי בחסותך האדיבה. תודה כנה מעומק ליבי על הליווי האישי, על המסירות העצומה, על האכפתיות, על הסבלנות לאורך תקופה ארוכה ומטלטלת ומעל הכל על היותך אדם נפלא. פעלת כעצת קוהלת "שַׁלַּח לַחְמְךָ עַל פְּנֵי הַמָּיִם, כִּי בְרֹב הַיָּמִים תִּמְצָאֶנּוּ" - יישר כח!
בר ירון
עו"ד זרקו זמיר, (אולי) בתקדים משפטי, הגישה ערעור לביהמ"ש המחוזי, על משפט שנגמר והסתיים לפני יותר מחמש שנים, והערעור נתקבל. עו"ד זרקו זמיר הינה בעלת מקצוע, מדריכה, מלווה, ותמיד משקיעה בלהסביר בשפה להדיוטות, והכל באופן מרגיע ומשרה בטחון, בתוך סיטואציה בה חרב המאסר מרחפת מעל צווארי. משרד עו"ד זרקו זמיר ממשיך לייצג אותי בתיק מס הכנסה המתנהל בימים אלו, ועל כל זה אני מאד מודה לה.
גולדשטיין גיל
ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי והלויאלי והשירות המסור, וחסר הפשרות שהענקת לי ועזרת לי להתמודד בגובה העיניים מול הרשויות, ולהצליח להוכיח שגם לאזרח הקטן יש סיכוי מול "האח הגדול".
טבצ'ניק אילן
אני מבקש להביע את תודתי והערכתי הכנה בגין הטיפול בתביעה אל מול רשות המיסים. היושר המקצועי, האמינות, המקצועיות והשירות ראויים לשבח. אמליץ על שירותייך לכל מכריי.
ג'רבי משה
בהיותי במצב נואש מרשויות המס אשר החלו להתל בי בהאשמות חסרות בסיס, עורכת הדין קרן זרקו זמיר הייתה בשבילי קרן האור היחידה להוציאני ממצבי הנפשי והמשפטי באותה תקופה. קשה לתאר במילים את אשר עמלה והפגינה ידע רב, והפכה ההחלטות, צמצמה נזקי עורכי דין שייצגו אותי בעבר, נלחמה כלביאה השומרת על גוריה בבית המשפט השלום ולא ויתרה ונלחמה עד אשר הגענו למחוזי שם התמלאתי גאווה על כך שעורכת הדין קרן זרקו זמיר מייצגת אותי בתיק ועורכי הדין שנכחו שם נדהמו מכישוריה המשפטיים , וכן הרכב של שלושה שופטים אשר דנו בערעור ונדהמו מכישוריה של עורכת דין אשר לא הייתה מביישת פרקליטת מדינה מהבכירות ביותר בארץ!
אבי עזרא
מרגע שנפגשנו נתת לי הרגשה מדהימה והחשש הכבד והלחץ החלו להתפוגג.  קיבלת אותי עם חיוך כובש , מהר מאוד הבנתי כי את מקצועית מאוד ואני נמצא בידיים טובות. מיד נכנסת לפעולה ונתת לי נחיות מפורטות איך לפעול כדי למזער את הנזק/התוצאה/ גזר הדין למינימום האפשרי וזה משתמע מהניסיון הרב שצברת. עם ים של סובלנות ועם נכונות שלך להיפגש ולדבר עם כל גורם כזה או אחר , פקידי שומה , תובעים , רואה חשבון רק כדי לקדם ולמזער ככל שניתן את כתב האישום הלא קל שהוגש כנגדי על ידי מס הכנסה. גוננת עליי בבית המשפט בצורה מקצועית ומכובדת והתוצאה מדברת בעד עצמה. את היית לי קרן אור בכל האפלה שהייתה לי ואכן אותה קרן הצדיקה את האמון שנתתי בה מלכתחילה.
אוריאל
קרן מעולם לא שפטה אותי ולא ביקרה אותי על מצבי שהיה לא קל, והיא נלחמה בעבורי כאילו היא נלחמת בעבורה באופן אישי. מעולם לא עמדתי אל מול עורך דין שמתייחס אל הלקוחות שלו כמו בני משפחה. הרגשתי שאני נמצא בידיים הכי בטוחות בעולם ושהיא תעשה מעל ומעבר לכול הנדרש על מנת להביא אותי למצב בו ישרתי את ההדורים עם השלטונות (שלטונות המס) ועכשיו אני יכול ללכת לישון בשקט מכיוון שהעניין סודר לשביעות רצונם של כל הצדדים. אם מישהו מעוניין בעורכת דין ישרה, הגונה, אנושית, מקצועית ויודעת את עבודתה, הרי מצא הוא את מבוקשו. אין מילים שיכולות לתאר את עבודתה של קרן. היכרותי עימך לא רק הובילה לשינוי בהתנהלותי אל מול שלטונות המס, אלא שינוי ביכולת שלי להתמודד עם מצבים שאינם קלים במציאות החיים מכיוון שאני יודע שאפשר וגם ראוי לנצח.
הר-אל שפירא

לכל ההמלצות

© 2020 כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין זרקו זמיר

התקשרו אלינוטלפון שלחו לנו הודעה בוואטסאפוואטסאפ שלחו לנו הודעה במיילצור קשר