משרדנו מתמחה בייעוץ, ליווי ותכנון עסקאות נדל"ן ומיסוי מקרקעין, בדגש על מס שבח ומס רכישה, במגוון רחב של עסקאות מקרקעין. ניסיוננו בתחום מאפשר לנו להביא לתכנון העסקה בפן המיסויי עם התוצאות המיטביות ביותר ללקוח.

במס הכנסה מתמקדים כעת בבעלי דירות, ערוץ 13, פרקליטים עד הבית, 23/12/18

מיסוי מקרקעין

למשרדנו ניסיון עשיר בהתנהלות מול רשויות המס ובתוך כך, יש לנו את הכלים לקבלת אישורים מקדמיים מרשויות המס (Pre Ruling), טיפול בשומות מס שבח ובייצוג מול רשות המיסים, בוועדות ערר ובבתי המשפט. עם זאת, מניסיוננו בהרבה מקרים ניתן להימנע מלהגיע לבתי המשפט ומטרתנו היא לנסות להביא לפתרון הטוב ביותר האפשרי של המחלוקת אל מול רשות מיסוי מקרקעין, בשלבים מוקדמים ולא להגיע לערכאות משפטיות. לאור זאת, אנו גם רואים חשיבות רבה בתכנון המס של עסקת הנדל"ן לפני ההתקשרות בעסקה בפועל.

מעבר לתכנון המיסויי של העסקה, מחלקת הנדל"ן שלנו תוכל לטפל בעסקת הנדל"ן בכללותה, אגב תכנון ובניית מערך ההסכמים של העסקה, לרבות הסכם הרכישה, המכירה, הקומבינציה וכו', וזאת באופן המיטבי, תוך מתן דגש להיבטי המיסוי של העסקה, מבחינת מיסי מקרקעין ואף שיקולי מס הכנסה ומע"מ.

עסקאות נדל"ן

משרדנו מציע ייעוץ וליווי של לקוחות פרטיים ועסקיים במגוון נרחב של עסקאות מקרקעין מורכבות, כמו גם עסקאות מכר פשוטות של דירות ונכסים מניבים. היותנו משרד המתמחה במיסוי, על היבטיו האזרחיים והפליליים, מאפשר לנו לספק לכם ערך מוסף בכל שלב משלבי עסקת המקרקעין, הן במבט משפטי והן במבט חשבונאי, וזאת החל מתכנון העסקה ועד לסגירותיה הסופיות.

הסכם רכישה, הסכם מכירה ועסקאות קומבינציה

המשרד מטפל בעסקאות מכר ורכישה של דירות, הן מקבלן והן מיד שנייה, וכן בעסקאות של קניה ומכירת מגרשים בשלבי תכנון שונים. אנו נלווה אתכם בכל הקשור לעסקאות קומבינציה, אופציות במקרקעין, נכסים בהליכי כינוס, והסכמי שכירות של יחידים. למשרד ניסיון עשיר גם בטיפול בהסכמי שכירות של נכסים מסחריים וקניונים, וכן בהסכמי שיתוף ופירוק במקרקעין, עסקאות התחדשות עירונית (תמ”א 38/1 ותמ”א 38/2 , פינוי בינוי), מכירת דירות מגורים עם זכויות בנייה, קבוצות רכישה, יזמי נדל"ן, חברות נדל”ן מניב, חברות קבלניות, איגודי מקרקעין, ועסקאות במגזר החקלאי.

התמחות בליווי מייצגים

אנו מעניקים גם ליווי וייעוץ מיסויי למגוון עסקאות בתחום הנדל"ן למשרדי רואי חשבון, יועצי מס ובעיקר למשרדי עורכי דין המתמחים במקרקעין, בתכנון העסקאות, במתן חוות דעת, הערות מסויות להסכמים וכמובן בעריכה ו/או בדיקה של תחשיבי המס של אותם המייצגים.

קבלנים, יזמים ונאמנויות

למחלקת הנדל"ן והמקרקעין במשרד התמחות ייחודית בליווי אישי של קבלנים ויזמים במגוון נרחב של פרויקטים נדל"ניים ולאורך כל שלבי הפרויקט, החל משלב התכנון, דרך הסדרת המימון וההקמה, וכלה במכירת הדירות ורישום הבתים המשותפים. אנו מלווים גם עסקאות נדל"ן המבוצעות באמצעות נאמנויות תוך יישום שיקולי המיסוי הרלבנטיים.

התמחות במגזר החקלאי

עם השנים פיתחנו התמחות ייחודית במגזר החקלאי, בדגש על מכירה ורכישה של משקים במושבים ותכנון המיסוי הנלווה. אנו מכירים את מורכבותן של חלק מהעסקאות במגזר זה, החל ברישום ובמיסוי הייחודי, וכלה בהסדרת המימון ו/או לקיחת המשכנתא לרכישת משק חקלאי.

אתכם בכל שלב

אנו מחויבים להעניק למכלול לקוחותינו, מן המגזר העסקי, המוסדי והפרטי, ליווי אישי וצמוד בכל שלבי העסקה, החל מן השלבים המקדמיים של ניהול משא ומתן, דרך עריכת ההסכמים, עריכת הבדיקות, ליווי מול הבנקים לקבלת משכנתא, הגשת השומות לרשויות המס, ועד לרישום הזכויות בנכס להשלמת העסקה. במסגרת הבדיקות המתבצעות על ידינו נכללות בדיקת מצבת הזכויות בנכס (בלשכות רישום המקרקעין (טאבו), מנהל מקרקעי ישראל ובחברות משכנות), בדיקת שעבודים, משכנתאות, עיקולים, בדיקת קיומם של היתרי בניה, צווי הריסה, בחינת המצב התכנוני ועוד.

לקוחות ממליצים

בשנת 2018 נכנסתי להליך של חדלות פירעון. במקביל הוגש נגדי כתב אישום בגין אי הגשת דוחות מס הכנסה באחת החברות. למרות שאין אומרים שבחו של אדם בפניו, אני מתעקש להוקיר תודה ולשבח את עורכת הדין זרקו זמיר עמוקות. זכיתי לייצוג מקצועי מאוד, יחס ואינטליגנציה רגשית תוך הבנה מעמיקה יוצאת מן הכלל של מצבי תוך ראיה צופה פני עתיד עבורי, והדבר לא יסולא בפז. הייצוג בוצע בניהול ואחריות יוצאים מין הכלל , ייאמר כי קרן תמיד היתה בדריכות והתמדה וגם בסיטואציות שאני איבדתי את סבלנותי היא ידעה להגיב ולהתייחס בצורה טובה ומכובדת. לסיכום אומר כי אני ממליץ בחום רב. ששי פז
ששי פז
הי קרן, בהחלט ממליצים עלייך! המלצה מכל הלב החלטתי לפנות לעו"ד קרן זרקו זמיר לטיפול בענייני כספים. קרן קיימה אתי שיחה ראשונה בה הסבירה את כל מהלך הטיפול בנושא כולל העלויות הכספיות הכרוכות בו. זכיתי לקבל הסברים מלאים על הנושא מבחינה משפטית וגם בכל הנוגע להיבטים הכספיים של הטיפול בנושא. בעקבות הטיפול המסור של קרן הכולל יחס ענייני, מאד רציני ומקצועי בנושא המשפט, החוק והכסף ברצוני להמליץ בכל פה ובלב שלם על פנייה לטיפול ע"י עו"ד קרן זרקו זמיר. בעניינים משפטיים וכספיים שהם לרוב לא נעימים, עו"ד קרן בהחלט יודעת לטפל בכזו נעימות ומאור פנים שבהחלט מקלים על הלקוח ועוזרים לו לצלוח את הנושא. תודה על הכל
רבקה
שמי בדיחי יהודה מפתח תקווה והנני מנהל חשבונות בעל משרד עצמאי. במסגרת עבודתי בהגשת דוחות ללקוחותיי העצמאים נקלעתי לחקירה במס הכנסה בגין עבירת רשלנות של השמטת נתוני הכנסות של לקוח בתום לב. נחקרתי במשרדי מס הכנסה בחולון ועברתי חוויה לא נעימה בלשון המעטה. בנקודה זו הייתי חייב איש מקצוע מנוסה והמליצו לי על עו"ד קרן זרקו זמיר ממשרד עו״ד המתמחה בדיני מסים ועבירות צווארון לבן בפתח תקוה שעשתה עלי רושם חיובי ביותר הן מבחינה מקצועית, הן באמפתיה שרחשה לי והן בדאגה האישית לאדם שבי. לאחר שניתחה בפניי את המצב לאשורו קיבלתי את המלצתה להגשת בקשת כופר מרשות המיסים ולהימנע מהליך משפטי עם כל הכרוך בכך הן מבחינה כספית והן נפשית. לשמחתי הרבה בקשת הכופר שהגישה עו"ד זרקו זמיר התקבלה והכופר שהושת עלי הינו סכום מינימלי ביותר. בזאת אני מביע את תודתי העמוקה לקרן היקרה וממליץ בחום לפנות למשרדה. בברכה בדיחי יהודה
יהודה בדיחי
הגעתי למשרדה של עורכת הדין קרן זרקו זמיר עם שק של בעיות.... מאותה השניה בא נכנסתי למשרדה בפתח תקווה הרגשתי שאת כל הבעיות שלי העברתי לקרן. תמיד הייתה עונה לי לטלפון ,והיו הרבה שיחות.... מסבירה בנחת במקצועיות רבה. אין ספור של שיחות שהיא ניהלה מול החוקרים או מנהלים כאשר הייתי תחת חקירה. היו המון פעמים שהייתי בחקירה ופתאום נזכרתי בעצות שקרן אמרה לי שמאוד עזרו לי בחקירות. אני מאוד מקווה שלא תגיעו למצב שבו אני הייתי ,אבל אם כבר הגעתם לחקירה ברשות המיסים יש רק טלפון אחד שיכול לעזור לכם וזה הנייד של עורכת דין קרן זרקו זמיר.
רחמים יועץ מס בדימוס
עו"ד זרקו זמיר, (אולי) בתקדים משפטי, הגישה ערעור לביהמ"ש המחוזי, על משפט שנגמר והסתיים לפני יותר מחמש שנים, והערעור נתקבל. עו"ד זרקו זמיר הינה בעלת מקצוע, מדריכה, מלווה, ותמיד משקיעה בלהסביר בשפה להדיוטות, והכל באופן מרגיע ומשרה בטחון, בתוך סיטואציה בה חרב המאסר מרחפת מעל צווארי. משרד עו"ד זרקו זמיר ממשיך לייצג אותי בתיק מס הכנסה המתנהל בימים אלו, ועל כל זה אני מאד מודה לה.
גולדשטיין גיל
הריני מוצא לעצמי זכות וחובה לשבח את עבודתך הנאמנה, המקצועית, והמסורה ולהביע רגשי הערכתי ותודתי לעבודתך המבוצעת במסירות תוך השקעה מיוחדת ומתן יחס אישי ואנושי. יחסי האנוש המעולים שלך ממש ראויים לכל שבח וכך גם השירות. את מוכשרת ביותר, אכפתית, אנושית בצורה בלתי רגילה, ונעימת פנים וסבר. כאזרח, ואדם אשר נזקק לעזרה גדולה בתחום המשפטי ואשר קיבל את כל השירות והיחס הטוב רציתי להביע את תודתי. הינך כוכב עולה בשמי כל המערכת המשפטית במדינה, ולהערכתי מצפה לך עתיד מבטיח ביותר לאור כל הכישורים הנדירים שלך.
מנצהורי אסף
בהיותי במצב נואש מרשויות המס אשר החלו להתל בי בהאשמות חסרות בסיס, עורכת הדין קרן זרקו זמיר הייתה בשבילי קרן האור היחידה להוציאני ממצבי הנפשי והמשפטי באותה תקופה. קשה לתאר במילים את אשר עמלה והפגינה ידע רב, והפכה ההחלטות, צמצמה נזקי עורכי דין שייצגו אותי בעבר, נלחמה כלביאה השומרת על גוריה בבית המשפט השלום ולא ויתרה ונלחמה עד אשר הגענו למחוזי שם התמלאתי גאווה על כך שעורכת הדין קרן זרקו זמיר מייצגת אותי בתיק ועורכי הדין שנכחו שם נדהמו מכישוריה המשפטיים , וכן הרכב של שלושה שופטים אשר דנו בערעור ונדהמו מכישוריה של עורכת דין אשר לא הייתה מביישת פרקליטת מדינה מהבכירות ביותר בארץ!
אבי עזרא
רוצה להמליץ בחום על עו"ד קרן זרקו זמיר. חייב לציין שטיפלה באופן רגיש , מקצועי , יסודי בבעיה משפטית שנקלעתי אליה. קרן טיפלה בכל העניינים המשפטיים המורכבים ללא דופי , ועשתה ככל שביכולתה לסייע עם פס"ד הוגן ככל שניתן. אם חלילה אדרש בעתיד לסיוע משפטי בתחום ההתמחות של קרן , ללא ספק היא האופציה היחידה מבחינתי - ממלחץ בחום !!
זיזוב דנאל