fbpx
קטגוריות: מידע בנושא עבירות מס הכנסה

עבירות מס של מפורסמים זוכות בשנים האחרונות לחשיפה תקשורתית רחבה. פרשיות מס של זמרים, שחקנים וידוענים אחרים נחשפות בזו אחר זו ומובילות למחול שדים, גם אם האדם המפורסם הינו עדיין בגדר חשוד.

האם עסקת הטיעון עם בר רפאלי ואמה ציפי רפאלי מעידה על החמרה עם מפורסמים? סוגרים חשבון, 17/2/20

העבירות או החשדות הקשורות למפורסמים סובבות לרוב סביב העלמת הכנסות או הגשת חשבוניות פיקטיביות. מדובר בקהל החשוף לעסקאות בהיקפים גדולים ברמה היומיומית, ופעמים רבות הוא ניצב בפני פיתוי לא פשוט להגדיל את הרווחים על ידי התחמקות מדיווח לרשות המסים – ובקלות יחסית. על אלה נוספים פיתויים בצורת מתנות או "הנחות סלב" בתמורה לפרסום, כפי שאירע בפרשת בר רפאלי.

כיצד מומלץ להתנהל במקרה של חשד לעבירות מס?

אופיים המורכב של תיקי מס דורש התנהלות בזהירות ובחוכמה: ההתמודדות מול הזירה התקשורתית ותדמית הידוען, ההשפעה של הדברים על דעת הקהל, המשך העיסוק במקצוע תוך כדי ההליך והמצב הרגשי הייחודי בו שרוי הלקוח לאור חשיפתו – כל אלה משמעותיים מאוד בכל הקשור לפגיעה האפשרית בשמו ובעתידו המקצועי, ודורשים התמחות ותשומת לב מיוחדים.

במקרים אלה קיימת חשיבות רבה מאוד להתנהל בצורה מקצועית ונבונה בכל המישורים, מתוך הבנה כי הפגיעה במותג ובסביבתו הינה משתנה העשוי להשתלב גם בשיקולים המשפטיים השונים ובניהול התיק.

משרדנו מעניק ביטחון לכל אחד מלקוחותינו ומלווה אותם באופן אישי ודיסקרטי, תוך התבוננות רחבה ואסטרטגית המתייחסת להיבטים משפטיים ותדמיתיים במשולב. נסיוננו העשיר בתחום המסים מאפשר לנו להתנהל בזהירות, ביצירתיות ובתחכום – ואנו נעמוד לרשותכם ולצדכם לכל אורך התהליך.

לקריאה נוספת של מאמרים שלנו בתחום זה – לחצו כאן

לקריאת התייחסויות שלנו באמצעי התקשורת בתחום זה – לחצו כאן

משרד עו"ד זרקו זמיר מומחה בפתרון סוגיות מס מורכבות ובעל ניסיון של יותר מ-15 שנים בתחום. אנו מספקים שירותי יעוץ וייצוג בתיקי מס פליליים ואזרחיים, עבירות כלכליות (צווארון לבן, הלבנת הון ועוד) ובליווי הליכי קנס מנהלי, כופר וגילוי מרצון. אנו מייצגים את לקוחותינו תוך מזעור סיכונים וזירוז תהליכים, יחד עם שירות אישי, מסור וקשוב, המספק לו מעטפת ביטחון והכוונה החל משלב החשד, המעצר או החקירה, ועד לסיום כלל ההליכים. ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת.

לקוחות ממליצים
ברצוני להביע את הערכתי הרבה על אופן הטיפול המקצועי והיצירתי לו זכיתי בחסותך האדיבה. תודה כנה מעומק ליבי על הליווי האישי, על המסירות העצומה, על האכפתיות, על הסבלנות לאורך תקופה ארוכה ומטלטלת ומעל הכל על היותך אדם נפלא. פעלת כעצת קוהלת "שַׁלַּח לַחְמְךָ עַל פְּנֵי הַמָּיִם, כִּי בְרֹב הַיָּמִים תִּמְצָאֶנּוּ" - יישר כח!
בר ירון
עו"ד זרקו זמיר, (אולי) בתקדים משפטי, הגישה ערעור לביהמ"ש המחוזי, על משפט שנגמר והסתיים לפני יותר מחמש שנים, והערעור נתקבל. עו"ד זרקו זמיר הינה בעלת מקצוע, מדריכה, מלווה, ותמיד משקיעה בלהסביר בשפה להדיוטות, והכל באופן מרגיע ומשרה בטחון, בתוך סיטואציה בה חרב המאסר מרחפת מעל צווארי. משרד עו"ד זרקו זמיר ממשיך לייצג אותי בתיק מס הכנסה המתנהל בימים אלו, ועל כל זה אני מאד מודה לה.
גולדשטיין גיל
ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי והלויאלי והשירות המסור, וחסר הפשרות שהענקת לי ועזרת לי להתמודד בגובה העיניים מול הרשויות, ולהצליח להוכיח שגם לאזרח הקטן יש סיכוי מול "האח הגדול".
טבצ'ניק אילן
אני מבקש להביע את תודתי והערכתי הכנה בגין הטיפול בתביעה אל מול רשות המיסים. היושר המקצועי, האמינות, המקצועיות והשירות ראויים לשבח. אמליץ על שירותייך לכל מכריי.
ג'רבי משה
בהיותי במצב נואש מרשויות המס אשר החלו להתל בי בהאשמות חסרות בסיס, עורכת הדין קרן זרקו זמיר הייתה בשבילי קרן האור היחידה להוציאני ממצבי הנפשי והמשפטי באותה תקופה. קשה לתאר במילים את אשר עמלה והפגינה ידע רב, והפכה ההחלטות, צמצמה נזקי עורכי דין שייצגו אותי בעבר, נלחמה כלביאה השומרת על גוריה בבית המשפט השלום ולא ויתרה ונלחמה עד אשר הגענו למחוזי שם התמלאתי גאווה על כך שעורכת הדין קרן זרקו זמיר מייצגת אותי בתיק ועורכי הדין שנכחו שם נדהמו מכישוריה המשפטיים , וכן הרכב של שלושה שופטים אשר דנו בערעור ונדהמו מכישוריה של עורכת דין אשר לא הייתה מביישת פרקליטת מדינה מהבכירות ביותר בארץ!
אבי עזרא
מרגע שנפגשנו נתת לי הרגשה מדהימה והחשש הכבד והלחץ החלו להתפוגג.  קיבלת אותי עם חיוך כובש , מהר מאוד הבנתי כי את מקצועית מאוד ואני נמצא בידיים טובות. מיד נכנסת לפעולה ונתת לי נחיות מפורטות איך לפעול כדי למזער את הנזק/התוצאה/ גזר הדין למינימום האפשרי וזה משתמע מהניסיון הרב שצברת. עם ים של סובלנות ועם נכונות שלך להיפגש ולדבר עם כל גורם כזה או אחר , פקידי שומה , תובעים , רואה חשבון רק כדי לקדם ולמזער ככל שניתן את כתב האישום הלא קל שהוגש כנגדי על ידי מס הכנסה. גוננת עליי בבית המשפט בצורה מקצועית ומכובדת והתוצאה מדברת בעד עצמה. את היית לי קרן אור בכל האפלה שהייתה לי ואכן אותה קרן הצדיקה את האמון שנתתי בה מלכתחילה.
אוריאל
קרן מעולם לא שפטה אותי ולא ביקרה אותי על מצבי שהיה לא קל, והיא נלחמה בעבורי כאילו היא נלחמת בעבורה באופן אישי. מעולם לא עמדתי אל מול עורך דין שמתייחס אל הלקוחות שלו כמו בני משפחה. הרגשתי שאני נמצא בידיים הכי בטוחות בעולם ושהיא תעשה מעל ומעבר לכול הנדרש על מנת להביא אותי למצב בו ישרתי את ההדורים עם השלטונות (שלטונות המס) ועכשיו אני יכול ללכת לישון בשקט מכיוון שהעניין סודר לשביעות רצונם של כל הצדדים. אם מישהו מעוניין בעורכת דין ישרה, הגונה, אנושית, מקצועית ויודעת את עבודתה, הרי מצא הוא את מבוקשו. אין מילים שיכולות לתאר את עבודתה של קרן. היכרותי עימך לא רק הובילה לשינוי בהתנהלותי אל מול שלטונות המס, אלא שינוי ביכולת שלי להתמודד עם מצבים שאינם קלים במציאות החיים מכיוון שאני יודע שאפשר וגם ראוי לנצח.
הר-אל שפירא

לכל ההמלצות

© 2020 כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין זרקו זמיר

התקשרו אלינוטלפון שלחו לנו הודעה בוואטסאפוואטסאפ שלחו לנו הודעה במיילצור קשר