fbpx
קטגוריות: סיפורי הצלחה

בקשה מיוחדת שהוגשה ליועץ המשפטי לממשלה בגין נאשם שמצבו הרפואי הידרדר, הובילה לביטול הכרעת הדין.

פ' הוא בעליהן של שלוש חברות, שהוגש נגדן כתב אישום בגין אי-הגשת דו"חות למס הכנסה – עבירה שהעונש עליה הוא בדרך כלל מאסר בפועל או עבודות שירות.

הנאשם היה חולה בסרטן, ובזמן קיום הדיונים בעבירות המיוחסות לו בבית המשפט, מצבו הרפואי הידרדר והוא נאלץ להתאשפז בבית חולים לתקופה ארוכה. בשל האשפוז, לא יכל פ' להגיע לדיונים בבית המשפט וגם לא להגיש את הדו"חות החסרים למס הכנסה. לאור מצבו הרפואי, משרדנו הגיש בקשה ליועץ המשפטי לממשלה לביטול הכרעת הדין ולעיכוב ההליכים.

הטענות לטובת הנאשם: עבר נקי והיעדר כוונה, מצב כלכלי ורפואי קשה

בבקשתנו נטען שמדובר בעבירות טכניות שבוצעו ללא כוונה להתחמק מתשלום מס, אלא בשל מצב כלכלי קשה – שמנע מהנאשם לשכור רו"ח לטיפול בדו"חות המס שלו. עוד הסברנו בבקשה כי לנאשם אין עבר פלילי, וכי מאז ביצוע העבירות לפני כשש שנים, לא הועלו טענות נוספות נגדו.

בנוסף, הדגשנו כי פ' סובל ממצב רפואי חמור ביותר שאילץ אותו להפסיק לעבוד. הוא מתקיים מקצבת ביטוח לאומי בשל 100% נכות שנקבעו לו, ומשלם 500 ש"ח בחודש לכונס נכסים. מחלת הסרטן בה חלה מנעה ממנו להשלים את הסרת המחדלים המיוחסים לו או להתייצב בבית המשפט, ולאור מצבו הפיזי – הוא אינו כשיר לבצע עבודות שירות.

חמלה מצד היועץ המשפטי

היועץ המשפטי לממשלה נענה לבקשתנו להפגין חמלה כלפי הנאשם ומצבו הקשה, וקיבל את הבקשה לעיכוב ההליכים. בהמשך, בזכות טענותינו המבוססות על הבנת החוק, הבקשה המפורטת והפנייה ליועמ"ש – המדינה ביקשה לבטל לחלוטין את כתב האישום.

מקרה זה ממחיש כיצד אדם שאינו מכיר היטב את החוק ואת תחום המסים, עלול להסתבך בביצוע עבירות חמורות ולהכביד על מצבו הקשה ממילא. בכל מקרה של האשמות נגדך בתחום עבירות המס – חשוב שתיעזר במומחים ובאנשי מקצוע, שעשויים להוביל להפחתת העונש הצפוי לך, ואף לביטול כתב האישום במקרים מסוימים.

משרד עו"ד זרקו זמיר הוא משרד מומחה לעבירות מס, המעניק יעוץ משפטי וייצוג בעבירות מס הכנסה ועבירות מע"מ, הכולל ייעוץ וייצוג בשלבים הראשונים של חקירות ומעצרים, וכן ייצוג בניהול תיקים ובערעורים בבית המשפט בהליכי קנס מינהלי, כופר וגילוי מרצון.

לקוחות ממליצים
ברצוני להביע את הערכתי הרבה על אופן הטיפול המקצועי והיצירתי לו זכיתי בחסותך האדיבה. תודה כנה מעומק ליבי על הליווי האישי, על המסירות העצומה, על האכפתיות, על הסבלנות לאורך תקופה ארוכה ומטלטלת ומעל הכל על היותך אדם נפלא. פעלת כעצת קוהלת "שַׁלַּח לַחְמְךָ עַל פְּנֵי הַמָּיִם, כִּי בְרֹב הַיָּמִים תִּמְצָאֶנּוּ" - יישר כח!
בר ירון
עו"ד זרקו זמיר, (אולי) בתקדים משפטי, הגישה ערעור לביהמ"ש המחוזי, על משפט שנגמר והסתיים לפני יותר מחמש שנים, והערעור נתקבל. עו"ד זרקו זמיר הינה בעלת מקצוע, מדריכה, מלווה, ותמיד משקיעה בלהסביר בשפה להדיוטות, והכל באופן מרגיע ומשרה בטחון, בתוך סיטואציה בה חרב המאסר מרחפת מעל צווארי. משרד עו"ד זרקו זמיר ממשיך לייצג אותי בתיק מס הכנסה המתנהל בימים אלו, ועל כל זה אני מאד מודה לה.
גולדשטיין גיל
ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי והלויאלי והשירות המסור, וחסר הפשרות שהענקת לי ועזרת לי להתמודד בגובה העיניים מול הרשויות, ולהצליח להוכיח שגם לאזרח הקטן יש סיכוי מול "האח הגדול".
טבצ'ניק אילן
אני מבקש להביע את תודתי והערכתי הכנה בגין הטיפול בתביעה אל מול רשות המיסים. היושר המקצועי, האמינות, המקצועיות והשירות ראויים לשבח. אמליץ על שירותייך לכל מכריי.
ג'רבי משה
בהיותי במצב נואש מרשויות המס אשר החלו להתל בי בהאשמות חסרות בסיס, עורכת הדין קרן זרקו זמיר הייתה בשבילי קרן האור היחידה להוציאני ממצבי הנפשי והמשפטי באותה תקופה. קשה לתאר במילים את אשר עמלה והפגינה ידע רב, והפכה ההחלטות, צמצמה נזקי עורכי דין שייצגו אותי בעבר, נלחמה כלביאה השומרת על גוריה בבית המשפט השלום ולא ויתרה ונלחמה עד אשר הגענו למחוזי שם התמלאתי גאווה על כך שעורכת הדין קרן זרקו זמיר מייצגת אותי בתיק ועורכי הדין שנכחו שם נדהמו מכישוריה המשפטיים , וכן הרכב של שלושה שופטים אשר דנו בערעור ונדהמו מכישוריה של עורכת דין אשר לא הייתה מביישת פרקליטת מדינה מהבכירות ביותר בארץ!
אבי עזרא
מרגע שנפגשנו נתת לי הרגשה מדהימה והחשש הכבד והלחץ החלו להתפוגג.  קיבלת אותי עם חיוך כובש , מהר מאוד הבנתי כי את מקצועית מאוד ואני נמצא בידיים טובות. מיד נכנסת לפעולה ונתת לי נחיות מפורטות איך לפעול כדי למזער את הנזק/התוצאה/ גזר הדין למינימום האפשרי וזה משתמע מהניסיון הרב שצברת. עם ים של סובלנות ועם נכונות שלך להיפגש ולדבר עם כל גורם כזה או אחר , פקידי שומה , תובעים , רואה חשבון רק כדי לקדם ולמזער ככל שניתן את כתב האישום הלא קל שהוגש כנגדי על ידי מס הכנסה. גוננת עליי בבית המשפט בצורה מקצועית ומכובדת והתוצאה מדברת בעד עצמה. את היית לי קרן אור בכל האפלה שהייתה לי ואכן אותה קרן הצדיקה את האמון שנתתי בה מלכתחילה.
אוריאל
קרן מעולם לא שפטה אותי ולא ביקרה אותי על מצבי שהיה לא קל, והיא נלחמה בעבורי כאילו היא נלחמת בעבורה באופן אישי. מעולם לא עמדתי אל מול עורך דין שמתייחס אל הלקוחות שלו כמו בני משפחה. הרגשתי שאני נמצא בידיים הכי בטוחות בעולם ושהיא תעשה מעל ומעבר לכול הנדרש על מנת להביא אותי למצב בו ישרתי את ההדורים עם השלטונות (שלטונות המס) ועכשיו אני יכול ללכת לישון בשקט מכיוון שהעניין סודר לשביעות רצונם של כל הצדדים. אם מישהו מעוניין בעורכת דין ישרה, הגונה, אנושית, מקצועית ויודעת את עבודתה, הרי מצא הוא את מבוקשו. אין מילים שיכולות לתאר את עבודתה של קרן. היכרותי עימך לא רק הובילה לשינוי בהתנהלותי אל מול שלטונות המס, אלא שינוי ביכולת שלי להתמודד עם מצבים שאינם קלים במציאות החיים מכיוון שאני יודע שאפשר וגם ראוי לנצח.
הר-אל שפירא

לכל ההמלצות

© 2020 כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין זרקו זמיר

התקשרו אלינוטלפון שלחו לנו הודעה בוואטסאפוואטסאפ שלחו לנו הודעה במיילצור קשר