מיסוי חברות, תאגידים ויחידים

למשרדנו ניסיון עשיר בכל היבטי המיסוי של חברות, תאגידים ויחידים, ואנו מתמחים בייעוץ, ליווי ותכנון מיסי חברות, מיזוגים ופיצולים, מיסוי שותפויות, מיסוי מלכ"רים ועמותות, מיסוי שוק ההון, חוקי עידוד, מיסוי הייטק וחברות הזנק, תגמולי עובדים, אופציות לעובדים, מיסוי רילוקשיין, הסדרי מס ליחידים בעלי הון, היבטי מס מגוונים ליחידים, ועוד.

תכנון מס במבט קדימה

ניסיוננו העשיר בעולם המיסוי המשפטי והחשבונאי, מאפשר לנו תכנון יצירתי של עסקאות ייחודיות ומורכבות, תוך בחינה וניתוח של סוגיות מס מגוונות במבט הצופה פני עתיד. באופן זה אנו מספקים מערך כולל ומקיף העומד לימינם של חברות, תאגידים ויחידים, והמאפשר להם לתכנן באופן מושכל וחוקי את חשיפות המס מול הרשויות, תוך התייעלות והפחתת עלויות.

כלל מהלכי הייעוץ והתכנון מבוצעים בסינרגיה עם המחלקות למיסוי פלילי ועבירות כלכליות במשרד, ואלו מבטיחים לכם התנהלות חוקית ונכונה משפטית, תוך ניצול ומינוף של מירב ההטבות להם אתם זכאיים במסגרת חוקי המס, ובכלל זה היבטי מיסוי בינלאומי.
הייעוץ, הליווי ותכנוני המס מתבצעים כבר בשלבים הראשוניים טרום העסקה, ובכל שלבי ההתארגנות העסקית, המיסוד וההקמה, על מנת לייצר מבנה מס אופטימלי. מהלכים אלו מגובים באופן תדיר בחוות דעת כתובה - מקצועית ומעמיקה, המעניקה ללקוחותינו בטחון, וודאות והגנה משפטית לטווח רחוק.

היבטים עסקיים ויצירת הסכמים

למשרדנו הידע והיכולת ללוות את העסקה גם בהיבטיה העסקיים, ובכלל זה תכנון וכתיבת כלל מערך ההסכמים באופן מיטבי, תוך מתן דגש להיבטי המיסוי השונים – מס הכנסה, מע"מ, מיסוי בינלאומי ועוד. עם השנים, רכשנו ניסיון רב גם בהסכמים הקשורים להקמה, מיסוד ופירוק של חברות ותאגידים, כדוגמת: הסכמי מייסדים, הסכמי פירוק (לרבות פירוק לצרכי מס) וכיוצא באלו.

ייצוג מול הרשויות השונות

בנוסף לתכנוני מס יצירתיים, יצירת מבנים דלי מס, או כתיבת חוות דעת מקצועיות, אנו מלווים את לקוחות המשרד בכל התנהלות מול הרשויות ובכל שלבי הדיונים, ובכלל זה: שלב א' ושלב ב' מול רשות המסים, וועדות ערר בבתי המשפט, קבלת אישורים מקדמיים מהמחלקה המקצועית (pre – ruling) ועוד.

התמחות בליווי מייצגים

למשרד גם התמחות ייחודיות בליווי של מייצגים בעסקאות הקשורות לחברות, תאגידים ויחידים, ואנו מספקים באופן שוטף ייעוץ, ליווי, ייצוג והכוונה לרואי חשבון, יועצי מס ועורכי דין ממגוון התמחויות, בסוגיות מס מגוונות של לקוחותיהם או של משרדם.

נכתב ע"י