למשרדנו ניסיון עשיר בכל היבטי המיסוי של חברות, תאגידים ויחידים, ואנו מתמחים בייעוץ, ליווי ותכנון מיסי חברות, מיזוגים ופיצולים, מיסוי שותפויות, מיסוי מלכ"רים ועמותות, מיסוי שוק ההון, חוקי עידוד, מיסוי הייטק וחברות הזנק, תגמולי עובדים, אופציות לעובדים, מיסוי רילוקשיין, הסדרי מס ליחידים בעלי הון, היבטי מס מגוונים ליחידים, ועוד.

האם מיסוי ענקיות הדיגיטל הבינלאומיות מוצדק? עו"ד קרן זרקו בתכנית סוגרים חשבון

תכנון מס במבט קדימה

ניסיוננו העשיר בעולם המיסוי המשפטי והחשבונאי, מאפשר לנו תכנון יצירתי של עסקאות ייחודיות ומורכבות, תוך בחינה וניתוח של סוגיות מס מגוונות במבט הצופה פני עתיד. באופן זה אנו מספקים מערך כולל ומקיף העומד לימינם של חברות, תאגידים ויחידים, והמאפשר להם לתכנן באופן מושכל וחוקי את חשיפות המס מול הרשויות, תוך התייעלות והפחתת עלויות.

כלל מהלכי הייעוץ והתכנון מבוצעים בסינרגיה עם המחלקות למיסוי פלילי ועבירות כלכליות במשרד, ואלו מבטיחים לכם התנהלות חוקית ונכונה משפטית, תוך ניצול ומינוף של מירב ההטבות להם אתם זכאיים במסגרת חוקי המס, ובכלל זה היבטי מיסוי בינלאומי.
הייעוץ, הליווי ותכנוני המס מתבצעים כבר בשלבים הראשוניים טרום העסקה, ובכל שלבי ההתארגנות העסקית, המיסוד וההקמה, על מנת לייצר מבנה מס אופטימלי. מהלכים אלו מגובים באופן תדיר בחוות דעת כתובה – מקצועית ומעמיקה, המעניקה ללקוחותינו בטחון, וודאות והגנה משפטית לטווח רחוק.

היבטים עסקיים ויצירת הסכמים

למשרדנו הידע והיכולת ללוות את העסקה גם בהיבטיה העסקיים, ובכלל זה תכנון וכתיבת כלל מערך ההסכמים באופן מיטבי, תוך מתן דגש להיבטי המיסוי השונים – מס הכנסה, מע"מ, מיסוי בינלאומי ועוד. עם השנים, רכשנו ניסיון רב גם בהסכמים הקשורים להקמה, מיסוד ופירוק של חברות ותאגידים, כדוגמת: הסכמי מייסדים, הסכמי פירוק (לרבות פירוק לצרכי מס) וכיוצא באלו.

ייצוג מול הרשויות השונות

בנוסף לתכנוני מס יצירתיים, יצירת מבנים דלי מס, או כתיבת חוות דעת מקצועיות, אנו מלווים את לקוחות המשרד בכל התנהלות מול הרשויות ובכל שלבי הדיונים, ובכלל זה: שלב א' ושלב ב' מול רשות המסים, וועדות ערר בבתי המשפט, קבלת אישורים מקדמיים מהמחלקה המקצועית (pre – ruling) ועוד.

התמחות בליווי מייצגים

למשרד גם התמחות ייחודיות בליווי של מייצגים בעסקאות הקשורות לחברות, תאגידים ויחידים, ואנו מספקים באופן שוטף ייעוץ, ליווי, ייצוג והכוונה לרואי חשבון, יועצי מס ועורכי דין ממגוון התמחויות, בסוגיות מס מגוונות של לקוחותיהם או של משרדם.

מוזמנים ליצור עמנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ.

לקוחות ממליצים

עו"ד זרקו זמיר, (אולי) בתקדים משפטי, הגישה ערעור לביהמ"ש המחוזי, על משפט שנגמר והסתיים לפני יותר מחמש שנים, והערעור נתקבל. עו"ד זרקו זמיר הינה בעלת מקצוע, מדריכה, מלווה, ותמיד משקיעה בלהסביר בשפה להדיוטות, והכל באופן מרגיע ומשרה בטחון, בתוך סיטואציה בה חרב המאסר מרחפת מעל צווארי. משרד עו"ד זרקו זמיר ממשיך לייצג אותי בתיק מס הכנסה המתנהל בימים אלו, ועל כל זה אני מאד מודה לה.
גולדשטיין גיל
הריני מוצא לעצמי זכות וחובה לשבח את עבודתך הנאמנה, המקצועית, והמסורה ולהביע רגשי הערכתי ותודתי לעבודתך המבוצעת במסירות תוך השקעה מיוחדת ומתן יחס אישי ואנושי. יחסי האנוש המעולים שלך ממש ראויים לכל שבח וכך גם השירות. את מוכשרת ביותר, אכפתית, אנושית בצורה בלתי רגילה, ונעימת פנים וסבר. כאזרח, ואדם אשר נזקק לעזרה גדולה בתחום המשפטי ואשר קיבל את כל השירות והיחס הטוב רציתי להביע את תודתי. הינך כוכב עולה בשמי כל המערכת המשפטית במדינה, ולהערכתי מצפה לך עתיד מבטיח ביותר לאור כל הכישורים הנדירים שלך.
מנצהורי אסף
בהיותי במצב נואש מרשויות המס אשר החלו להתל בי בהאשמות חסרות בסיס, עורכת הדין קרן זרקו זמיר הייתה בשבילי קרן האור היחידה להוציאני ממצבי הנפשי והמשפטי באותה תקופה. קשה לתאר במילים את אשר עמלה והפגינה ידע רב, והפכה ההחלטות, צמצמה נזקי עורכי דין שייצגו אותי בעבר, נלחמה כלביאה השומרת על גוריה בבית המשפט השלום ולא ויתרה ונלחמה עד אשר הגענו למחוזי שם התמלאתי גאווה על כך שעורכת הדין קרן זרקו זמיר מייצגת אותי בתיק ועורכי הדין שנכחו שם נדהמו מכישוריה המשפטיים , וכן הרכב של שלושה שופטים אשר דנו בערעור ונדהמו מכישוריה של עורכת דין אשר לא הייתה מביישת פרקליטת מדינה מהבכירות ביותר בארץ!
אבי עזרא