fbpx

צ', סוכן ביטוח לשעבר, הואשם בכך שלא הגיש 42 דו"חות תקופתיים, והתביעה דרשה עונש מאסר בפועל. לאחר שהוכח כי צ' כלל לא עסק במקצועו באותה תקופה אלא עבד כשכיר,מע"מ קיבלו את הבקשה למחוק את כתב האישום.

צ', כבן 60, הואשם בכך שכסוכן ביטוח מורשה, לא הגיש במועד 42 דו"חות תקופתיים לרשויות המס בין השנים 2005-2012, וכן בכך שזומן ארבע פעמים לחקירה – אך לא התייצב באף אחת מהן. התביעה דרשה כי במקרה שצ' אכן יורשע בעבירות אלה, ייגזר עליו עונש של מאסר בפועל.

הגירושים הובילו למשבר אישי ולשינוי תעסוקתי

משרדנו פנה למע"מ בבקשה למחוק את כתב האישום נגד צ'. בבקשה הסברנו כי העבירות, לכאורה, החלו בשנת 2005 – אז התגרש צ' מאשתו. בעקבות הגירושים עבר ש' משבר אישי, נקלע לקשיים בעסק והפסיק את פעילותו כסוכן ביטוח.

הסברנו כי מאז 2005 עבד צ' בשלל עבודות, כטבח במסעדות ובתי קפה, וכן במשקים חקלאיים. אל מכתב הבקשה צירפנו טפסי 106 של צ' שהעידו על היותו שכיר מאז 2005, וכן מסמך המאשר כי מאז 2006, צ' כלל לא החזיק ברישיון סוכן ביטוח – מה שהעיד על כך שכלל לא יכול היה לעסוק במקצוע מאז שנה זו.

עוד הבאנו תמלילים מחקירותיו של צ', מהם עלה כי לאחר שהפסיק לעבוד כסוכן ביטוח, סבר צ' כי התיק שלו במע"מ נסגר, ולכן לא הגיש את הדו"חות בתקופה הנזכרת בכתב האישום. כשנשאל צ' מדוע לא התייצב לחקירות שזומן אליהם, הסביר כי המכתבים נשלחו לכתובת שבה התגוררה אשתו לשעבר. זו עדיין מסוכסכת עמו, ולכן לא העבירה לו את המכתבים. בהמשך, הגיעו המכתבים לכתובת שונה, שבה לא התגורר מעולם.

מע"מ קיבלו את הטענה כי צ' לא ביצע עבירות מס

מע"מ קיבל את הטענות כי בתקופה הרלוונטית היה צ' שכיר, ולכן אין טעם משפטי באישומים של אי הגשת דו"חות למע"מ. משרדנו פעל מול מע"מ להגשת דוחות מע"מ המעידים על חוסר פעילות. לאור זאת, החליט מע"מ להיענות לבקשת משרדנו, ולמחוק כליל את כתב האישום נגד צ'.

משרד עו"ד זרקו זמיר הוא משרד מוביל בתחומי מס הכנסה, מע"מ, עבירות צווארון לבן והלבנת הון, המתמחה בייצוג נאשמים בעבירות של אי הגשת דו"חות לרשות המסים.

לקוחות ממליצים
ברצוני להביע את הערכתי הרבה על אופן הטיפול המקצועי והיצירתי לו זכיתי בחסותך האדיבה. תודה כנה מעומק ליבי על הליווי האישי, על המסירות העצומה, על האכפתיות, על הסבלנות לאורך תקופה ארוכה ומטלטלת ומעל הכל על היותך אדם נפלא. פעלת כעצת קוהלת "שַׁלַּח לַחְמְךָ עַל פְּנֵי הַמָּיִם, כִּי בְרֹב הַיָּמִים תִּמְצָאֶנּוּ" - יישר כח!
בר ירון
עו"ד זרקו זמיר, (אולי) בתקדים משפטי, הגישה ערעור לביהמ"ש המחוזי, על משפט שנגמר והסתיים לפני יותר מחמש שנים, והערעור נתקבל. עו"ד זרקו זמיר הינה בעלת מקצוע, מדריכה, מלווה, ותמיד משקיעה בלהסביר בשפה להדיוטות, והכל באופן מרגיע ומשרה בטחון, בתוך סיטואציה בה חרב המאסר מרחפת מעל צווארי. משרד עו"ד זרקו זמיר ממשיך לייצג אותי בתיק מס הכנסה המתנהל בימים אלו, ועל כל זה אני מאד מודה לה.
גולדשטיין גיל
ברצוני להודות לך על הטיפול המקצועי והלויאלי והשירות המסור, וחסר הפשרות שהענקת לי ועזרת לי להתמודד בגובה העיניים מול הרשויות, ולהצליח להוכיח שגם לאזרח הקטן יש סיכוי מול "האח הגדול".
טבצ'ניק אילן
אני מבקש להביע את תודתי והערכתי הכנה בגין הטיפול בתביעה אל מול רשות המיסים. היושר המקצועי, האמינות, המקצועיות והשירות ראויים לשבח. אמליץ על שירותייך לכל מכריי.
ג'רבי משה
בהיותי במצב נואש מרשויות המס אשר החלו להתל בי בהאשמות חסרות בסיס, עורכת הדין קרן זרקו זמיר הייתה בשבילי קרן האור היחידה להוציאני ממצבי הנפשי והמשפטי באותה תקופה. קשה לתאר במילים את אשר עמלה והפגינה ידע רב, והפכה ההחלטות, צמצמה נזקי עורכי דין שייצגו אותי בעבר, נלחמה כלביאה השומרת על גוריה בבית המשפט השלום ולא ויתרה ונלחמה עד אשר הגענו למחוזי שם התמלאתי גאווה על כך שעורכת הדין קרן זרקו זמיר מייצגת אותי בתיק ועורכי הדין שנכחו שם נדהמו מכישוריה המשפטיים , וכן הרכב של שלושה שופטים אשר דנו בערעור ונדהמו מכישוריה של עורכת דין אשר לא הייתה מביישת פרקליטת מדינה מהבכירות ביותר בארץ!
אבי עזרא
מרגע שנפגשנו נתת לי הרגשה מדהימה והחשש הכבד והלחץ החלו להתפוגג.  קיבלת אותי עם חיוך כובש , מהר מאוד הבנתי כי את מקצועית מאוד ואני נמצא בידיים טובות. מיד נכנסת לפעולה ונתת לי נחיות מפורטות איך לפעול כדי למזער את הנזק/התוצאה/ גזר הדין למינימום האפשרי וזה משתמע מהניסיון הרב שצברת. עם ים של סובלנות ועם נכונות שלך להיפגש ולדבר עם כל גורם כזה או אחר , פקידי שומה , תובעים , רואה חשבון רק כדי לקדם ולמזער ככל שניתן את כתב האישום הלא קל שהוגש כנגדי על ידי מס הכנסה. גוננת עליי בבית המשפט בצורה מקצועית ומכובדת והתוצאה מדברת בעד עצמה. את היית לי קרן אור בכל האפלה שהייתה לי ואכן אותה קרן הצדיקה את האמון שנתתי בה מלכתחילה.
אוריאל
קרן מעולם לא שפטה אותי ולא ביקרה אותי על מצבי שהיה לא קל, והיא נלחמה בעבורי כאילו היא נלחמת בעבורה באופן אישי. מעולם לא עמדתי אל מול עורך דין שמתייחס אל הלקוחות שלו כמו בני משפחה. הרגשתי שאני נמצא בידיים הכי בטוחות בעולם ושהיא תעשה מעל ומעבר לכול הנדרש על מנת להביא אותי למצב בו ישרתי את ההדורים עם השלטונות (שלטונות המס) ועכשיו אני יכול ללכת לישון בשקט מכיוון שהעניין סודר לשביעות רצונם של כל הצדדים. אם מישהו מעוניין בעורכת דין ישרה, הגונה, אנושית, מקצועית ויודעת את עבודתה, הרי מצא הוא את מבוקשו. אין מילים שיכולות לתאר את עבודתה של קרן. היכרותי עימך לא רק הובילה לשינוי בהתנהלותי אל מול שלטונות המס, אלא שינוי ביכולת שלי להתמודד עם מצבים שאינם קלים במציאות החיים מכיוון שאני יודע שאפשר וגם ראוי לנצח.
הר-אל שפירא

לכל ההמלצות

© 2020 כל הזכויות שמורות למשרד עורכי דין זרקו זמיר

התקשרו אלינוטלפון שלחו לנו הודעה בוואטסאפוואטסאפ שלחו לנו הודעה במיילצור קשר