בעולמנו הגלובאלי כיום, רבים הם הגופים והחברות הפועלים לאתר הזדמנויות עסקיות בינלאומיות, והפועלים, בשל כך, במספר מדינות בו זמנית.

האם מיסוי ענקיות הדיגיטל הבינלאומיות מוצדק? עו"ד קרן זרקו בתכנית סוגרים חשבון

בהתאם, מתמודדים אנשי עסקים וארגונים רבים עם מגוון סוגיות מס בינלאומיות, רבות מהן מורכבות, המושפעות גם מחקיקה ופסיקה המשתנים כל העת.

משרדנו מתמחה בייעוץ, ליווי ותכנוני מס בתחום המיסוי הבינלאומי, ובכל הכרוך באמנות למניעת כפל מס ומקלטי מס.

אנו מעניקים, בין היתר, את השירותים הבאים בתחום זה:

  • ייעוץ מס וליווי עסקאות בינלאומיות לרבות הקמת מבני מס בינלאומיים בהתבסס על אמנות המס לרבות סיוע בייסוד החברות, תמיכה בפתיחת חשבונות הבנק והכוונה למול אנשי מקצוע זרים;
  • ייעוץ וליווי יזמים ומשקיעים ישראלים בהקמת מיזמים עסקיים / השקעות נדל"ן בחו"ל;
  • מתן חוות דעת מקיפות ביחס למבנה המס הבינלאומי, לרבות היבטי המס הרלבנטיים וחובות הדיווח;
  • מתן חוות דעת בסוגיית ניהול ושליטה של חברות זרות מחוץ לישראל;
  • מתן חוות דעת בסוגיית תושבות זרה / העדר תושבות ישראלית;
  • ייעוץ וליווי בהסדרת הטבות המס בגין עולים חדשים / תושבים חוזרים;
  • ייעוץ וליווי לשם קבלת אישורים מוקדמים מרשויות המס (Pre Ruling) בנוגע לסוגיות בתחום המיסוי הבינלאומי;
  • ייעוץ וליווי בהתדיינויות למול פקיד השומה והמחלקה המקצועית בהליכי שומה בתחום המיסוי הבינלאומי;
  • ייעוץ וליווי העברות הון בין דוריות לרבות הקמת נאמנויות וטיפול בכל הקשור להיבטי המס וחובות הדיווח;
  • ייצוג בביהמ"ש בכל הערכאות בסוגיות הקשורות למיסוי בינלאומי.

אנו מלווים את לקוחותינו בתהליך תכנון וקביעת מדיניות המיסוי של החברה, הן בשוק המקומי והן מחוצה לו, על מנת לייצר ראייה רחבה וכוללת של כלל ההיבטים.

לקוחות ממליצים

עו"ד זרקו זמיר, (אולי) בתקדים משפטי, הגישה ערעור לביהמ"ש המחוזי, על משפט שנגמר והסתיים לפני יותר מחמש שנים, והערעור נתקבל. עו"ד זרקו זמיר הינה בעלת מקצוע, מדריכה, מלווה, ותמיד משקיעה בלהסביר בשפה להדיוטות, והכל באופן מרגיע ומשרה בטחון, בתוך סיטואציה בה חרב המאסר מרחפת מעל צווארי. משרד עו"ד זרקו זמיר ממשיך לייצג אותי בתיק מס הכנסה המתנהל בימים אלו, ועל כל זה אני מאד מודה לה.
גולדשטיין גיל
הריני מוצא לעצמי זכות וחובה לשבח את עבודתך הנאמנה, המקצועית, והמסורה ולהביע רגשי הערכתי ותודתי לעבודתך המבוצעת במסירות תוך השקעה מיוחדת ומתן יחס אישי ואנושי. יחסי האנוש המעולים שלך ממש ראויים לכל שבח וכך גם השירות. את מוכשרת ביותר, אכפתית, אנושית בצורה בלתי רגילה, ונעימת פנים וסבר. כאזרח, ואדם אשר נזקק לעזרה גדולה בתחום המשפטי ואשר קיבל את כל השירות והיחס הטוב רציתי להביע את תודתי. הינך כוכב עולה בשמי כל המערכת המשפטית במדינה, ולהערכתי מצפה לך עתיד מבטיח ביותר לאור כל הכישורים הנדירים שלך.
מנצהורי אסף
בהיותי במצב נואש מרשויות המס אשר החלו להתל בי בהאשמות חסרות בסיס, עורכת הדין קרן זרקו זמיר הייתה בשבילי קרן האור היחידה להוציאני ממצבי הנפשי והמשפטי באותה תקופה. קשה לתאר במילים את אשר עמלה והפגינה ידע רב, והפכה ההחלטות, צמצמה נזקי עורכי דין שייצגו אותי בעבר, נלחמה כלביאה השומרת על גוריה בבית המשפט השלום ולא ויתרה ונלחמה עד אשר הגענו למחוזי שם התמלאתי גאווה על כך שעורכת הדין קרן זרקו זמיר מייצגת אותי בתיק ועורכי הדין שנכחו שם נדהמו מכישוריה המשפטיים , וכן הרכב של שלושה שופטים אשר דנו בערעור ונדהמו מכישוריה של עורכת דין אשר לא הייתה מביישת פרקליטת מדינה מהבכירות ביותר בארץ!
אבי עזרא